Fotografia ślubna w Łodzi

 

Mega promocja na ostatnie wolne termiony 2017 roku...!!!  8 Lipca, 9 Września, 30 Września i 28 Października !!

Kompleksowa obsługa fotograficzna od sesji przedślubnej narzeczeńskiej, poprzez reportaż, skończywszy na sesji poślubnej. W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do uzupełnienia formularza kontaktowego, bądź kontaktu telefonicznego.

 

Wspomnienia to piękna rzecz. Można je przywoływać w dowolnym momencie i używając pamięci oraz wyobraźni wracać do minionych chwil pełnych szczęścia i radości. Jednym z takich wydarzeń, które szczególnie warto utrwalić jest dzień ślubu, a jednym z bardziej niezawodnych sposobów na to, by emocje z nim związane zostały z Państwem przez długie lata, jest fotografia ślubna. Łódź nie jest w tym przypadku wyjątkiem, dlatego z przyjemnością zajmę się (wraz z narzeczonym) utrwalaniem całej uroczystości (przygotowania + kościół/Urząd Stanu Cywilnego + sala weselna + sesja zdjęciowa) dla moich klientów z tego miasta.


Swoje usługi świadczę od wielu lat, dlatego na terenie miasta Łódź posiadam bardzo wielu klientów, którzy chętnie potwierdzą pozytywne opinie na mój temat. Jako fotograf z doświadczeniem potrafię łączyć wizję artystyczną zamówioną przez moich klientów ze specjalistycznymi umiejętnościami i zmysłem estetycznym, które posiadam. Fotografia ślubna i artystyczna to moja specjalność, a rozwój umiejętności oraz oferty traktuję w tym przypadku jako jeden z priorytetów mojej działalności. Z przyjemnością stworzę dla Państwa pamiątkę na całe życie, a być może nawet taką, która przetrwa wiele pokoleń, nie starzejąc się ani o jeden dzień i niezmiennie oddając radość i wyjątkowość dnia zaślubin.

 

Dzięki realizacji bardzo różnych wizji Młodej Pary oraz umiejętności dostosowania swojej pracy do indywidualnych oczekiwań klientów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę jeśli chodzi o wykonanie fotografii ślubnej. By to osiągnąć chętnie poznamy Państwa trochę bliżej, by następnie zaproponować odpowiednią konwencje kadrów (uwzględniającychnawet takie detale jak charakter czy temperament nowożeńców). Gwarantuje, że nie umknie nam żaden istotny szczegół – od wypowiedzenia sakramentalnego TAK, aż po radość na twarzach bawiących się członków Państwa rodziny oraz przyjaciół. Choć swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Łodzi, to nic nie stoi na przeszkodzie byśmy podjęli się zlecenia w każdym innym mieście w całej Polsce.


Nasza mobilność wynika również z faktu, że chcemy dać Państwu wspomnienia otoczone przez odpowiedni dobór miejsca na sesję plenerową. Jeśli więc życzeniem klienta jest przygotowanie jej w górach lub nad brzegiem morza to chętnie wszystko zorganizujemy i zaplanujemy tak, by powstałe kadry godnie prezentowały się w przyszłości na ścianach w Państwa domu oraz stanowiły ozdobę albumu z fotografiami ślubnymi. Do swojej pracy używamy zaawansowanego sprzętu, w którego skład wchodzą oczywiście aparaty oraz liczne obiektywy, dzięki którym osiągamy efekty, z którymi można się zapoznać w naszym portfolio. Wyniki naszej pracy dostarczamy w formie cyfrowej na dedykowanym – grawerowanym specjalnie na daną okazję – pendrive’ie. Na specjalne życzenie klienta (z Łodzi, Warszawy czy innego miejsca w Polsce) możemy wykonać także zestawienie najpiękniejszych zdjęć z całej uroczystości w formie pamiątkowego albumu fotografii ślubnych lub foto-książki.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.